UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w zapasach w trybie wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w krótkim Stargardzie a wkład w nim uzyskało 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo spośród nich napisałem się Aleksander Polguj, jaki w liczb do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w celu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni istniał dodatkowo efekt w wadze do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię szczególnie poważny z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej pracy nie dopiero na stresach lecz więcej na treningach gdzie niszczyłoby się litry potu . Mam okazję że nowe lata współpracy przyniosą jeszcze większe produkty nie dopiero na arenach kraju a także zarówno na matach Europy lub te Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najpodobniejszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments